Zaufana opieka nad Twoim zwierzakiem

O OpiekaZwierzat.pl

OpiekaZwierzat.pl jest specjalistycznym serwisem internetowym pośredniczącym w usługach opieki nad zwierzętami. W OpiekaZwierzat.pl każdy może szybko i łatwo znaleźć odpowiednią opiekunkę dla swojego pupila. Opiekunki, opiekunowie oraz petsitterzy mogą zakładać profile i poszukiwać pracy.

Nad częścią merytoryczną serwisu czuwają nasi pracownicy, którzy dokładnie sprawdzają wszystkie referencje zamieszczane w portalu oraz weryfikują profile rejestrujących się opiekunów.

OpiekaZwierzat.pl wchodzi w skład grupy Pomocni.pl, do której należą także Niania.pl, PomoceDomowe.pl, OpiekaSeniora.pl, Remontuj.pl, Korepetycje.edu.pl

Kontakt dla mediów

Zapytanie o współpracę i media prześlij do:
Sylwia Antośkiewicz
sylwia.antoskiewicz@pomocni.pl

Partnerzy

Sales manago

W celu zapewnienia dostarczalności wiadomości e-mail współpracujemy z SalesManago.

Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.