Zaufana opieka nad Twoim zwierzakiem

Ceny abonamentów PREMIUM

19 zł
/ 2 tygodnie
34 zł
/ 1 miesiąc
79 zł
/ 3 miesiące

Oddamy Ci pieniądze jeśli serwis okaże się nieskuteczny. Jako skuteczność serwisu określamy zgłoszenie się co najmniej 3 opiekunów na ogłoszenie. Szczegóły w Regulaminie Promocji.

Abonament autoodnawialny. Płatność za odnowienie abonamentu będzie automatycznie pobierana z Twojej karty (w zależności od wybranego abonamentu, co: 2 tygodnie, 1 miesiąc lub 3 miesiące). Możesz zrezygnować z opcji automatycznego odnawiania w dowolnym momencie w zakładce Ustawienia.

Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.