Ewa K.
Hejka, mam na imię Ewa. Jestem młodą i energiczną osobą. Uwielbiam zwierzęta, od dziecka wychowywałam się na gospodarstwie, jestem osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Spacery i zabawy z pupilem to dla mnie frajda. Również posiadam małego czworonożnego przyjaciela, wabi się Dipsi, jest już staruszką, ale nadal można pozazdrościć jej werwy. Jest niegroźnym kundelkiem, napewno ucieszyłaby się z nowego kompana do wspólnych spacerów i zabaw :) .
Spacer - 30 min.
Opiekun przyjdzie wyprowadzić Twojego pupila w ustalonym terminie.
Podane ceny są orientacyjne. Dokładną kwotę ustalisz bezpośrednio z opiekunem w zależności od rodzaju usługi, długości pobytu oraz indywidualnych potrzeb Twojego pupila.