Weronika W.
- Kobieta, 19 lat
- Całodobowo, Regularnie, Dorywczo
- Doświadczenie: brak
- Piła
- Pies Spacery, Karmienie, Inne Kot Karmienie, Inne Inne zwierzę Karmienie, Inne
- Potwierdzony adres e-mail
Mam 18 lat i uczę się w szkole zaocznej. Poszukuję pracy jako opiekunka dla zwierząt. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, co pozwala mi odpowiedzialnie reagować w nagłych sytuacjach. Jestem absolwentką szkoły zawodowej na kierunku cukiernik, dzięki czemu cechują mnie dokładność, cierpliwość oraz obowiązkowość.
Obecnie realizuję kurs instruktora do spraw terapii uzależnień, który rozwija moją empatię, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy z innymi. Na co dzień sama opiekuję się wieloma zwierzętami w domu, dzięki czemu mam praktyczne doświadczenie w ich pielęgnacji i codziennej opiece. Jestem osobą spokojną, zaangażowaną i kochającą zwierzęta. Chętnie zajmę się spacerami, karmieniem oraz dbaniem o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pupili.
- Polski / Ojczysty
Uczę się w szkole zaocznej, ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, a obecnie realizuję kurs instruktora do spraw terapii uzależnień.